ZOSTAŃ SUPER ZAKRĘTAKIEM

13-09-2022

Drodzy Rodzice/ Prawni opiekunowie!

Z nadejściem nowego roku szkolnego 2022/2023 rozpoczynamy w naszym przedszkolu kolejną już akcję zbierania plastikowych nakrętek (po sokach, napojach, środkach chemicznych itd.). W akcji mogą uczestniczyć wszystkie dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 94 w Łodzi. Zachęcamy swoich wychowanków do rozpropagowania akcji w ich najbliższym otoczeniu, do włączenia w tę szczególną działalność ich rodzin oraz znajomych. Nakrętki można przynosić każdego dnia, przekazując je nauczycielom bądź personelowi.

Przedsięwzięcie ma na celu wspieranie podopiecznych Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci- ŁUPKOWA w urzeczywistnianiu ich marzeń. Jedna plastikowa zakrętka nie jest w stanie nic zdziałać, ale wrzucona do pojemnika lub worka akcji ,,Zostań Super Zakrętakiem” staje się cennym wkładem w budowanie i realizację marzeń pacjentów Łódzkiego Hospicjum.

Liczymy na Twoją pomoc! Razem możemy więcej!