Z radością informujemy, że ogólnołódzki konkurs plastyczny „Wiosenne kwiaty” został rozstrzygnięty.
1 miejsce:
Karina Wieczorek Przedszkole Miejskie nr 139
Marcelina Pacześ Przedszkole Miejskie nr 233
2 miejsce :
Zoja Przyborowska PM 94
Blanka Michalik PM 175
3 miejsce:
Alicja Wysokińska PM 97
Julia Kolber PM 214
Wyróżnienia:
Kornelia Kmieciak PM 101
Liliana Rajewska PM 42
Apolonia Kruś PM 175
Antonina Sobczak PM 163
Amelia Jurek PM 233
Stanisław Weber PM 204
Amelia Kaczmarek PM 48
Pola Górniak PM 101
Nadia Banach PM 204
Paweł Kuzan PM 163
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział, zaangażowanie oraz piękne i pomysłowe prace.
Każda z nich była wyjątkowa i wykonana z ogromnym sercem.
Gratulujemy laureatom oraz wszystkim uczestnikom konkursu!
Życzymy dalszego rozwijania talentów i wielu sukcesów artystycznych.
Nagrody i dyplomy dla dzieci będą dostępne do odbioru od 19.05.2026 r.
Natomiast dyplomy dla nauczycieli zostaną wysłane na skrzynki pocztowe.
Prosimy zgłosić się po odbiór nagród do końca maja.
