Wyniki konkursu plastyczno- technicznego pt.,, Eko- Zabawka”

22-04-2022

Dziś- w Dzień Ziemi, święta wyjątkowego dla nas i naszej cudownej planety wyłoniliśmy laureatów konkursu plastyczno-technicznego „Eko-Zabawka”. Na konkurs wpłynęło 16 prac. Wszystkie Eko-Zabawki są piękne, oryginalne, a co najważniejsze ekologiczne, czyli wykonane z odpadów, którym nasze przedszkolaki mogły podarować nowe życie.

Po długich i burzliwych obradach nasze Jury wyłoniło zwycięzców tegorocznego konkursu. Wszyscy uczestnicy zajęli pierwsze miejsce. Nie mogło być innego werdyktu, ponieważ każda praca jest wyjątkowa, praktyczna, ekologiczna, wykonana z ogromną starannością i zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że każdy z nas chciałby mieć choć jedną tak fantastyczną Eko-Zabawkę w swoim domu. Jury i wszyscy pracownicy naszego przedszkola są pod ogromnym wrażeniem tegorocznych prac konkursowych. Zachęcamy Państwa do obejrzenia umieszczonych poniżej zdjęć Eko-Zabawek, wykonanych przez naszych zwycięzców.

Wszystkich laureatom dziękujemy za włożony trud, pomysłowość i kreatywność. Chcielibyśmy również podziękować rodzicom, opiekunom naszych zwycięzców za pomoc, wskazówki, zaangażowanie w wykonaniu tak wspaniałych zabawek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!