Piknik rodzinny

03-06-2019

W piątkowe ciepłe  popołudnie 31 maja  odbył się  Piknik Rodzinny. Na początku każda z grup przedszkolnych zaprezentowała układ taneczny przygotowany przez Panią Kasię.  Po występach przedszkolaki zaśpiewały dla rodziców piosenkę ” Moja wesoła rodzinka”. Potem była już wspólna zabawa.  Piknikowi towarzyszyło mnóstwo atrakcji. Był quiz z nagrodami, kiermasz portretów, kolorowanie obrazków, składanie łódeczek z papieru, malowanie twarzy, szaleństwa na zabawkach ogrodowych… W kąciku gastronomicznym przygotowanym przez Rodziców można było posilić się kiełbaską z grilla oraz pysznym ciastem. Rodzinny nastrój i przyjemna atmosfera sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy, zarówno dla dzieci jak i rodziców.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za włączenie  się do pomocy przy organizacji Pikniku.